Eliksyras sveikatai iš meškinio česnako

Net ir Palangoje gegužį būna tokių dienų, kai oras „nurauna stogą“ . Dviračių take – spūstys, pliažas pilnas dar baltų kūnų, saulė ribuliuoja jūroje lyg begaliniame dubenyje, girdėti kaip spragsi nuo saulės pumpurai ir Magnolija su kamanekankorėžiai.  Tobula 🙂
Kadangi jau antrą kartą per savaitę minu į Vilnių, galiu stebėti saulės darbus ir akimis matuoti besikeičiančią žalumą ir laukuose besistiebiančius želmenis. Prisisotinusi žibuoklių mėliu Neries šlaituose, dar spėju pasidžiaugti žiedais aplipusia magnolija ir ją lankančiomis kamanėmis.  Pomidorai pasodinti, lauko vazonai jau puikuojasi spalvingomis kompozicijomis.
Trūksta laiko rašinėjimams, bet kad jau pasižadėjau, skubu įkelti regeneruojančio eliksyro iš meškinių česnakų receptą – skubėkite atstatyti jėgas ir energiją – apie ląstelių regeneravimą išgirdau per radiją pasakojantį mokslininką.

Eliksyras jėgų atstatymui ir organizmo stiprinimui iš meškinio česnako ( apie 1,5 l )

5-6 pundeliai meškinio česnako ( su lėtaeige sulčiaspaude gaunasi 600 ml sulčių )Sudedamosios dalys
6 citrinos
800 g medaus

Tiems, kas turi lėtaeiges sulčiaspaudes, labai paprasta.
Jei neturite tokios stebuklingos mašinos, nuplautus meškinių česnakų lapelius, supjaustykite smulkiai ir sudėkite į didesnį stiklainį.
Turintiems sulčiaspaudes – pradžioje išspaudžiame iš meškinio česnako sultis, po to spaudžiame sultis iš nuluptų citrinų ( kitiems teks išspausti citrinas rankomis).
Sudedame medų. Gerai išmaišome, kad medus ištirptų.
Jei citrinų sultis ir medų dėjote ant supjaustytų ar kitaip susmulkintų meškinių česnakų, reikės palaukti, kol medus ištrauks sultis ir susidarys gerti tinkamas skystis.
Vartoti reikia rytais prieš valgį po 1 arbatinį šaukštelį.
Yra manančių, kad ryte česnako skonis burnoje – ne pats didžiausias malonumas , bet po pusryčių jokio skonio nelieka – tikrai nereikės kramtomosios gumos 🙂Eliksyras iš meškinių česnakų

Stiprinkite save ir savo artimuosius !!!!!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s